GÜN
AY
YIL
Yukarıdaki bilgilerin doğruluğunu onaylıyorum 18 yaşımın üzerindeyim...
TAMAM

MARKALARIMIZ

Şarap

Anadolu'nun Soylu Üzümlerinden

Şarap kategorisine ait markalarımız, Kayra Imperial, Kayra Versus, Kayra Vintage, Kayra Buzbağ Rezerv, Kayra Cameo, Kayra Madre, Terra, Leona, Buzbağ, Tılsım, Allure ve ithal ettiğimiz dünya şarapları; Echo Falls, Hardys VR, Hardys Nottage Hill, Nobilo, Ruffino, Adam, Terres de Berne, Antares ve Fransa’nın Bordeaux bölgesinin prestijli şarapları; Château Bel Air, Château Louvie, Zédé de Labegorce’dan oluşmaktadır.
Anadolu, dünyanın bilinen ilk şaraplarının üretildiği topraklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Mey olarak şarap üretimindeki felsefemiz "Bu topraklar dünyanın ilk şarabını üretti, neden en iyi şarabını da üretmesin?" şeklinde olmuştur. Anadolu'nun soylu üzümlerinin hakkını vermeyi, Türkiye'deki bağların gerçek potansiyelini ortaya çıkartmayı hedefleyerek yarattığımız portföyümüzü dünyanın en prestijli yarışmalarından kazandığımız sayısız ödülle taçlandırmaya devam ediyoruz. Yaptığımız yatırımlar ve gerçekleştirdiğimiz yeniliklerle ürettiğimiz şaraplarımızı yurtdışında ve hatta şarabın merkezi olarak kabul edilen ülkelerde de beğeniyle tüketilen noktalara taşıyoruz.
Kendi bağlarımızda yetiştirdiğimiz üzümlerimizle üretimler yapmayı sürdürüyoruz. Bize bağı dinlemeyi, doğa ile aynı dilden konuşabilmeyi öğreten kendi bağlarımızdan yarattığımız şaraplarımız ile topraktan kadehe uzanan kusursuz şaraplar üretebilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.​​​​
Copyright © 2015 by Tasel. Tüm hakları saklıdır.