GÜN
AY
YIL
Yukarıdaki bilgilerin doğruluğunu onaylıyorum 18 yaşımın üzerindeyim...
TAMAM

SOSYAL SORUMLULUK

Tüketicilerin Bilgilendirilmesi
Tüketicilerin Bilgilendirilmesi
Mey olarak sorumlu pazarlama anlayışımız çerçevesince en yüksek standartlara ulaşmayı hedefliyor ve markalarımızın yetişkin tüketiciler tarafından sorumluluk içerisinde tüketilmesi için gerekli bilgileri onlara aktarıyoruz.
Markalarımıza dair araştırma, geliştirme ve pazarlama faaliyetlerimizi sürdürürken; Diageo'nun Pazarlama Prensiplerini (The Diageo Marketing Code) benimsiyoruz.
Kendi içimizde belirlediğimiz özdenetim kurallarına ek olarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörün tabii olduğu her türlü mevzuata uygun hareket ediyoruz.
Tüketicilerimizin kullandıkları ürünlerin içeriği hakkında bilgi edinmek istemeleri durumunda onlara hizmet verecek danışma hattımız (444 46 39) bulunmaktadır. Mey aynı zamanda, Diageo Alkollü İçecek Bilgilendirme Politikası (DABIP) adlı tüketici bilgilendirme politikasını da benimser.
Mey, yasal yükümlülüklere uygun bir şekilde, ürün etiketlerinde alkol içeriği ve sorumlu tüketim hakkında bilgiler bulundurmaktadır. "Keyifle ve Kararında İçiniz" logomuz, üreticisi olduğumuz tüm markalarımızda yer almaktadır. DRINKiQ.com sitesinde ise uluslararası markalarımıza ilişkin beslenme beyanları yer almaktadır. ​​​​​​​
Copyright © 2015 by Tasel. Tüm hakları saklıdır.