GÜN
AY
YIL
Yukarıdaki bilgilerin doğruluğunu onaylıyorum 18 yaşımın üzerindeyim...
TAMAM

SOSYAL SORUMLULUK

DRINKİQ
Alkolün aşırı tüketimi, fizyolojik, psikolojik, sosyal ve kültürel boyutlarda kişi veya kişilere olumsuz deneyimler yaşatabilecek karmaşık bir sorundur. Alkolün aşırı tüketimine dair tutum ve davranışları değiştirmek için, kapsamlı ve uzun vadeli bir yaklaşım gerekmektedir.
Biz, böyle bir değişimin, tüm ilgili tarafların, yani alkollü içki şirketlerinin, satıcıların, hükümetlerin, sivil toplum kuruluşlarının, emniyet veya trafik teşkilatlarının, halk sağlığı örgütlerinin, toplumun, eğitmenlerin, ebeveynlerin ve bireylerin ortak bir çaba etrafında toplanması ile gerçekleşebileceğine inanıyoruz.
Mey olarak amacımız, eğitim (sorumlu sunum ve tüketim), yasal düzenlemeler (yasal olarak belirlenen satın alma yaşı, alkollü araç kullanımına ilişkin gerçek verilere dayanan düzenlemeler), farkındalık veya uygulama (yaş doğrulaması) gibi en büyük etkiyi gösterme potansiyeline sahip programları uygulamak veya desteklemektir. Diageo, bu doğrultuda 40'tan fazla pazarda 200'ü aşkın programı yürütmekte veya desteklemektedir. Konuyla ilgili daha fazla bilgi için lütfen DRINKiQ.com adresini ziyaret edin.
Diageo'nun önde gelen uluslararası alkollü içki üreticilerinin üst düzey yöneticilerinin ortak girişimi ile oluşturulmuş olan Alkolün Kötüye Kullanımıyla Küresel Mücadele konsorsiyumunun da aktif bir üyesi olduğunu belirtmek isteriz. Söz konusu program, daha ziyade orta ve düşük gelirli ülkelerde, alkolün kötüye kullanımının yarattığı sorunlarla mücadeleye anlamlı bir katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.global-actions.org adresini ziyaret edin.
DRINKiQ.com adresinin Türkçe olarak görüntülenmesi için çalışmalarımız devam etmektedir.​​​
Copyright © 2015 by Tasel. Tüm hakları saklıdır.